Visokokvalitetni proizvodi za domaćinstvo kalupi za ubrizgavanje mašina za kalupiranje
video
Visokokvalitetni proizvodi za domaćinstvo kalupi za ubrizgavanje mašina za kalupiranje

Visokokvalitetni proizvodi za domaćinstvo kalupi za ubrizgavanje mašina za kalupiranje

detalji proizvoda campany Profil SHENZHOU-Od 1999 mi smo specijalizirani za proizvodnju i izvoz strojeva za ubrizgavanje kalup, s težinom ubrizgavanja od 60-10000 grama i stezaljnom silom od 95-1600 tona. Koristeći više od 20 godina znanja i iskustva mašine za ubrizgavanje,...
Pošaljite upit
Opis
Parametri mašine

Promjer vijkaMm606570
Vijak L/D omjerLD22.72119.5
Težina metkagram7729051050
Teoretski volumen metkacm38489951154
Pritisak ubrizgavanjaMpa207176152
Brzina teoretskog ubrizgavanjag / s110143181
Plastični kapacitetg / s35.243.351.8
Stoke za injekcijeMm150
Vijak zakretni momentN.m2530
Max vijak rotirati brzinur/min150
Otvaranje moždanog udaraMm400
Razmak između rešetaka za kravateMm610x610
Visina mouldaMm220~630
Maksimalno dnevno svjetloMm1220
Snaga izbacivačaton70.6
Udar izbacivačaMm150
Količina izbacivača
9
Snaga motora pumpekw30
Pritisak pumpeMpa16
Snaga grijanjakw22
Veličina mašineM6.7*1.75*2.25
Težina mašineton11
Kapacitet spremnika nafteL560
Međunarodna oznaka
3000-1750

detalji o proizvodu
imageimage

campanyProfil

SHENZHOU-Od 1999.

Specijalizovani smo za proizvodnju i izvoz mašina za ubrizgavanje, sa težinom ubrizgavanja od 60-10000 grama i steznom silom od 95-1600 tona. Koristeći više od 20 godina znanja i iskustva mašine za ubrizgavanje, implementirajući najmoderniji dizajn i preciznu proizvodnju, koristeći uvezene poznate i visokokvalite hidrauličke, električne i zaptivene dijelove, proizveli smo SZ seriju potpuno automatskih kompjuterizovanih mašina za ubrizgavanje i njihove nizvodne opreme. Karakteriziraju ih visoka kvaliteta, visoka pouzdanost, stabilno rad i atraktivan omjer cijena/performansi. Naše mašine mogu da zaustanu potrebama kupaca i profitu. U poređenju sa mašinama u drugim fabrikama, naša mašina ima veću težinu ubrizgavanja, veći udar otvaranja i veću udaljenost između štapova za kravatu. Uz kvalitetne i inovativne proizvode, izvrsnu produktivnost, efikasno upravljanje, savršena tehnička rješenja i usluge, naše mašine se prodaju više od 20 domaćih pokrajina i gradova, a izvoze se na Bliski istok, jugoistočnu Aziju, Rusiju, Srednju Aziju, Afriku, Ameriku, Evropu i još mnogo toga. Svi naši kupci su dali visoke pohvale našim mašinama i uslugama.

Priča o mušterijama
Stari prijatelju.
Klijent se zove Obed, iz Tanzanija. On je naš stari prijatelj. Radimo s njim više od 15 godina i imamo uspostavili duboko prijateljstvo. Na početku, Obed je bio naša obična mušterija. Nakon perioda međusobne suradnje i razumijevanja, on je postao naš tehnički predstavnik u Tanzanija i može pružiti različitu tehničku podršku našim kupcima u Tanzanija. Krajem 2020. godine imat ćemo 23 mašine za ubrizgavanje i veliki broj kalupa poslanih u Tanzaniju.
Velika naređenja.
Naređenje je iz Turkmenistana. Naš prijatelj kupac kupio je 26 mašina za ubrizgavanje različitih modela i veliku broj kalupa i pomoćne opreme u isto vrijeme. Nakon primanja narudžbe, pridajemo joj veliku važnost, ubrzavamo rada radionice, te unaprijed dovršite zakazane zadatke. Na slici se vidi mušterija u Uzbekistanu. Imamo ogromno tržište u ovom regionu.
Vladin program.
Ovaj projekat je projekat saradnje između nas i etiopske AG kompanije za dolivanje cijevi u 2019. godini. Naša kompanija je započela saradnju sa Etiopijom davno. Isporucili smo vise od 15 aparata za ubrizgavanje i vise kalupa u Etiopiju.

paket&dostava

photobank (1)

Na proizvode ćemo prije isporuke nanijeti ulje za podmazivanje i sprej protiv rđe, pripremiti dovoljno rezervnih dijelova, te potvrditi da su u potpunosti fiksirani prije isporuke. Obraćamo pažnju na detalje i nadamo se da ćemo vam doneti bolje iskustvo.

64x64


Popularni tagovi: domaćinstvo proizvodi kalupi, pvc формалаштырыу машинаһыҡул менән эшләгән формалаштырыу машинаһырезина инъекция машинаһытүбән баҫымлы артыҡ формалаштырыу машинаһыгидравлика формовкалау машинаһы

Pošaljite upit

(0/10)

clearall